LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha “shuplakë” Ramës/  Ka humbur mendjen, është i mjeruar

25 Prill 2023, 22:01, Politikë CNA

Berisha “shuplakë” Ramës/  Ka humbur mendjen,

Drejtuesi i koalicionit “Bashkë Fitojmë”, Sali Berisha i është përgjigjur sulmeve të njëpasnjëshme të kryeministrit Edi Rama duke e quajtur opozitën “zorrë qorre”.

Berisha tha se Rama ka humbur mendjen dhe nuk ka çfarë të bëjë tjetër ndaj përdorë epitete të tilla.

Ndër të tjera ai u shpreh se Ramës i kanë hequr zorrën qorre nga barku dhe ia ka vënë në gojë.

Edi Rama e di që nuk ka shpresë. Përpiqet me figura dhe imazhe por është i pashpresë. E kam mundur dy herë në mënyrë solemne dhe herën e tretë do e mund në mënyrë të pashmangshme. Ai është i mjeruar. Ai ka humbur mendjen. Çfarë do të bënte ai po të mos merrej me zorrën qorre. Atij sikur i kanë hequr zorrën qorre nga barku ia kanë vënë në gojë. Ai ka disa afera të tmerrshme. Nuk e ka nga unë. E ka nga vetja e tij”, tha ai.

 

Lajmet e fundit nga