LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përçarësit e PD-së, në Gjykatë për vulën/ “E duam para 14 majit”

17 Janar 2023, 09:02, Politikë CNA

Përçarësit e PD-së, në Gjykatë për

Sot në Gjykatën e Apelit mbahet seanca për vulën e PD-së.

Përfaqësuesi ligjor i grupit të përçarësve, Indri Sefa, para zhvillimit të seancës, thotë se kërkojnë që Gjykata të shqyrtojë në themel pretendimet e tyre.

“Vendimi i Zhukrit të mos bëhet pengesë dhe gjykata të japë vendimin para zgjedhjeve të 14 majit”, ka thënë Sefa./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga