LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meta përkrah kandidatin e opozitës për Pushtecin/ “Një shpresë e madhe për ndryshimin”

1 Prill 2023, 20:51, Politikë CNA
Meta përkrah kandidatin e opozitës për Pushtecin/ “Një
Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta

Kreu i PL-së, Ilir Meta ka shprehur mbështetjen për kandidatin e bashkisë së Pushtecit, Pandi Jani në zgjedhjet vendore të 14 majt.

Meta e ka cilësuar Pandi Janin si një kandidatë i cili i cili do të rikthejë ndryshimin e meritura në Pushtec dhe do të bëjë gjithçka për zhvillimin e resurseve dhe turizmit në këtë zonë.

Pushteci sipas Metës, merioton të drejtohet nga një njëri si Jani plot përkushtik dhe pozitivitet.

"Mbështetjen më të fuqishme për z. Pandi Jani, Kryebashkiakun e ardhshëm të Pustecit.

Një shpresë e madhe për Ndryshimin e merituar të kësaj bashkie me resurse të jashtëzakonshme për zhvillim dhe turizëm!

Komuniteti i mrekullueshëm i Pustecit e meriton të drejtohet me përkushtim dhe dashuri nga një figurë e re dhe plot energji pozitive si Pandi Jani.

Bashkë Fitojmë", shkruan ai./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga