LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këlliçi pranë banorëve të Bërzhitës/ Premton projekt 7 milionë euro në vit për bujqësinë dhe blegtorinë

1 Prill 2023, 16:23, Politikë CNA
Këlliçi pranë banorëve të Bërzhitës/
Kandidati i opozitës për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi

Kandidati i opozitës për bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 14 majit, Belind Këlliçi ka zhvilluar një takim me banorët e zonës së Bërzhitës.

Këlliçi ka ndarë foto nga takimi me banorët në rrjete sociale dhe ka bërë të ditur se i ka garanatuar qytetarëve një projekt që parashikon 7 milionë euro për skemat në sektorin e Bujqësisë dhe Blegtorisë.

Me banorët e palodhur të Berzhitës.

Presin ndryshim, dhe unë i garantova se projekti im parashikon 7 mln euro në vit për skemat në Bujqësi dhe Blegtori. ????????‍????

Mbështetje për huamarrjen, për produktet “Made in Tirana”, për fidanishte, për shtimin e krerëve të bagëtive, për nisjen e një sipërmarrje të re. ????

Nuk ka më harresë për këta banorë që janë qytetarë me të drejta të plota të Bashkisë së Tiranës”, shkruan ai./CNA.al

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga