LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama: Meta dhe Berisha janë si i mbyturi që do të mbysë

13 Prill 2023, 18:16, Politikë CNA

Rama: Meta dhe Berisha janë si i mbyturi që do të mbysë

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar kryedemokratin Sali Berisha duke thënë se njerëzit me probleme nuk mund të zgjidhin hallet e Lezhës kur kanë halle vetë.

Kryeministri u shpreh se Sali Berisha dhe Ilir Meta janë dy të marrë fund që janë si i mbyturi që do të mbysë.

“Si mund të zgjidhin problem njerëz me probleme. Drejtësia vonon por ska asnjë shans të harrojë, Këta kanë halle që si ka kush do të zgjidhin hallet e Lezhës. Ata duan të marrin pengje. Janë dy të marrë fund që janë si i mbyturi që do të mbys”, tha ai.CNA.al

Lajmet e fundit nga