LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi i dedikoi një tjetër këngë, ja si reagoi Kiara Tito

4 Qershor 2023, 08:57, Lifestyle CNA

Luizi i dedikoi një tjetër këngë, ja si reagoi Kiara Tito

Ditën e djeshme, fituesi i “Big Brother Vip Albania 2”, Luizi, publikoi këngën e tij të re. Kënga titullohet “Përjetësisht” dhe është baladë që i dedikohet bashkëshortes së tij, Kiara Titos.

“Kur jeta më mundi rrugën e gjeta te ti. Nuk e di a të meritoj pasha dy sytë në ballë, kam një jetë që po të kërkoj, unë si ti kurrë nuk kam parë. Se çdo ditë e ndjeja, e ndjeja që një ditë do jem me ty”, këndon Luizi mes të tjerash. Në rrjet u aludua se kënga ishte dedikim për Kiarën, pasi edhe vargjet përshtaten me historinë e tyre.

Kiara e ka publikuar këngën në "Instastory"-n e saj dhe krahas saj ka shkruar: "My summer jam"./CNA.al

Luizi i dedikoi një tjetër këngë, ja si reagoi Kiara Tito

Lajmet e fundit nga