LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sa para fiton nëpër dasma?/ Flet Armaldo Kllogjeri: Marr dhe bakshishe

28 Maj 2023, 19:04, Lifestyle CNA
Sa para fiton nëpër dasma?/ Flet Armaldo Kllogjeri: Marr dhe bakshishe
Tenori Armaldo Kllogjeri, i njohur ndryshe si Maestro

Tenori Armaldo Kllogjeri, i njohur ndryshe si Maestro, është një nga personazhet më të pëlqyer të edicionit të dytë të “Big Brother VIP”.

Pas daljes nga shtëpia e Vëllait të Madh, Armaldo iu kthye muzikës, ndërsa shkon edhe në dasma.

Pasditen e sotme, ai është pyetur se sa paguhet në dasma, por Maestro nuk preferoi të tregojë shifrën konkrete.

“Nëpër dasma ç’është e vërteta nuk tregohet sesa lekë marrim. Marrim, ajo që marrim, të paktën unë personalisht, nuk dua të dëmtoj atë që më jep, por gjejmë një kompromis”, u shpreh tenori.

Ai zbuloi se në dasma merr edhe bakshishet që ia japin të ftuarit.

“Në qoftëse më hedhin mua, padyshim që i marr unë. Në qoftë se i hedhin dhëndrit, i merr dhëndri”, deklaroi Armaldo Kllogjeri në një dalje televizive.

Ndërkohë, kujtojmë se ditët e fundit në media ka qarkulluar lajmi se Maestro paguhet rreth 3 mijë euro për të kënduar në club-e. Por ky lajm nuk ka marrë ende një konfirmim nga tenori./ CNA.al

Lajmet e fundit nga