LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më pëlqeu humori i tij”/ Kiara dhe Luizi rrëfejnë si nisi historia e tyre e dashurisë

20 Maj 2023, 22:32, Lifestyle CNA

“Më pëlqeu humori i tij”/ Kiara dhe Luizi

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë rrëfyer sot si nisi historia e tyre e shumëkomentuar e dashurisë.

Kiara tha se në fillim ajo çfarë e tërhoqi më tepër te Luizi ishte humori i tij dhe më pas gjërat e tjera rrodhën vetvetiu.

Luizi nga ana tjetër tha se i është mirënjohës Kiarës për durimin që ajo ka pasur pasi sipas tij ai është bërë shpeshherë shumë i bezdisshëm.

Në bisedë ka ndërhyrë dhe Olta Gixhari e cila ka ritheksuar se marrëdhënia  e tyre nuk do të zgjasë për shumë kohë.

Kiara: Në fillim, kam pasur dilemat e mia. Ajo që më afroi me Luizin ishte humori. Ia kam thënë që humori më afron edhe më shumë me njerëzit. Gjërat e tjera rrodhën.

Luizi: Unë kam qenë mosbesues për historitë e të tjerëve. Për vete, as nuk e kisha menduar dhe as e kisha në plan. Erdhi natyrshëm. Ende i jam mirënjohës për durimin që ka pasur se që të të qepet njeriu në atë lloj mënyre… deri diku është e bezdisshme. Edhe po të të ketë qejf një njeri, po t’i ngjitesh ashtu… Por unë nuk e kuptoja, kur më thoshte më lër, e dija që e kapte Olta.

Olta: Ditët e tretë ose të katërt që unë isha në rulotë, atëherë Kiarën e kisha shumë xhan (jo se tani nuk e kam). Ky (Luizi) na ndau. I thashë Luizit që nëse e do këtë gocën, nuk duhet ta dominosh në këtë mënyrë.

Kiara: Çështja është se ti një ditë thoshe diçka, një ditë thoshe diçka tjetër. Këto gjëra filluan të mos më pëlqenin te ty.

Olta: Po kjo është temë tjetër o Kiara

Kiara: Sepse i the Luizit na ndave. Ndërkohë, nuk na ka ndarë Luizi, na kanë ndarë gjërat që ti kë bërë

Olta: Ai mi na ka ndarë. Ta tha që e kapja sepse nuk doja të ma kapte Olta sepse do të ma hiqte. Dhe ka bërë shumë mirë, sepse unë do të të thosha gjithë kohës që ai nuk është për ty. Dhe unë vazhdoj e mendoj se nuk është për ty.

Lajmet e fundit nga