LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E quajti fanse, Balina Bodinaku i përgjigjet Arbanës: Nuk mund ta marr seriozisht…

14 Maj 2023, 15:48, Lifestyle CNA
E quajti fanse, Balina Bodinaku i përgjigjet Arbanës: Nuk mund ta marr

Mbrëmë u mbajt "Post Big Brother VIP2" dhe në studio nuk munguan diskutimet dhe përplasjet. Gjatë këtyre diskutimeve Arbana Osmani risolli ndërmend debatet brenda shtëpisë.

Zhaklina dukej shumë e indinjuar me Kiarën dhe Efin e cila kërkonte një ‘më fal’ prej tyre dhe Arbana ndërhyn duke thënë:

“Ndoshta do e kishit pasur më të lehtë të bëheshit fansa, vitin e kaluar kemi pasur edhe opinionistë që janë bërë fansa…”

Ok edhe një fëmijë do e kuptonte se e kishte për Balina Bodinakun që u përfol aq shumë për preferencën e saj kundrejt Donald Veshajt.

Por nga ana e Balinës nuk mungoi një koment. Nëpërmjet një videoje në profilin e saj në "Instagram", Balina shprehet:

“Në lidhje me komentin e Arbanës, unë personalisht e kam të vështirë ta marr seriozisht, pasi ka qenë vetë Arbana ajo që më ka ftuar për të qenë sërish pjesë e 'BBV 2', si opinioniste.Kështu që në rrethana të tjera, mbrëmë do më kishte pasur nëstudioo. Kështu që qetësohuni, them se ka qenë shaka”,shprehet  Balina./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga