LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pak muaj të martuar/ Debate dhe tensione mes çiftit Lopez-Affleck

11 Maj 2023, 12:35, Lifestyle CNA

Pak muaj të martuar/ Debate dhe tensione mes çiftit Lopez-Affleck

Ndonëse kanë pak muaj të martuar, Ben Afleck dhe Jennifer Lopez janë parë duke debatuar në publik pak para premierës së filmit “The Mother”.

Të gjithë kanë kthyer sytë nga çifti pas sipas gjesteve të trupit dukej se kishte shumë tension mes tyre.

Pasi kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve, me një buzëqeshje në fytyrë, Affleck dhe Lopez janë shtirur sikur gjithçka është në rregull mes tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga