LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Striptistet rrethojnë Luizin/ Kiara reagon në rrjetet sociale

5 Maj 2023, 08:05, Lifestyle CNA

Striptistet rrethojnë Luizin/ Kiara reagon në rrjetet sociale

Gjatë mbrëmjes së kaluar në "Big Brother VIP" është organizuar Festa e Beqarisë së Luizit, ku të ftuar specialë kanë qenë ish-banorë të "Big Brother" dhe një grup striptistesh.

Ato e kanë rrethuar Luizin duke kërcyer me të me lëvizje tejet të nxehta.

Pas kësaj shfaqjeje, nuk kishte si të mungonte dhe reagimi i moderatores Kiara Tito, tashmë të fejuarës së Luizit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo ka kërkuar të rifutet në shtëpi.

Striptistet rrethojnë Luizin/ Kiara reagon në rrjetet sociale

Nga ana tjetër, Luizi është shprehur se 1000 balerina nuk i krahason me gruan e tij./ CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga