LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Do jesh nëna e fëmijëve të mi”/ Luizi i bën dedikimin prekës Kiarës

30 Prill 2023, 19:27, Lifestyle CNA

“Do jesh nëna e fëmijëve të mi”/ Luizi i

Këngëtari Luiz Ejlli i ka bërë një dedikim prekës, të dashurës së tij, Kiara Titos nga shtëpia e “Big Brother Vip”.

Luizi është shprehur se Kiara është një vajzë që do ta ëndërronte çdo djalë dhe do të jetë nëna më e bukur në botë, nëna e fëmijëve të tij.

“Je gjithçka që jo vetëm unë po çdo djalë do ëndërronte dhe do ishte krenar që të kishte në krah, do jesh nëna më e bukur në botë, do jesh nëna e fëmijëve të mi, do jesh krahu im i djathtë, do jem i joti gjithë jetën”tha ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga