LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Mishi kokërr"/ Luiz Ejlli paralajmëron bashkëpunimin e ri?

27 Maj 2023, 17:01, Lifestyle CNA

"Mishi kokërr"/ Luiz Ejlli paralajmëron bashkëpunimin e

Ish-banori i “Big Brother Vip Albania 2”, Luiz Ejlli ka ndarë foto me producentin dhe këngëtarin Elgit Doda.

Në mbishkrimin e fotos të publikuar në Instagram, Luizi shkruan “Mishi kokërr”.

Këngëtari kështu i ka hedhur sërish “benzinë zjarrit” duke paralajmëruar ndonëse një tjetër bashkëpuni. muzikor, pas atij me Donal Veshajn, të titulluar “2 shotsa”.

Tani na mbetet vetëm të presim një tjetër këngë nga banori i preferuar i publikut./CNA.al

"Mishi kokërr"/ Luiz Ejlli paralajmëron bashkëpunimin e

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga