LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk takohet me Luizin dhe Kiarën?/ Efi Dhedhes i tregon të gjitha: Po u jap kohë

27 Maj 2023, 19:56, Lifestyle CNA

Nuk takohet me Luizin dhe Kiarën?/ Efi Dhedhes i tregon të gjitha: Po

Ish-banorja e "Big Brother Vip", Efi Dhedhes ka zbuluar marrëdhënien e saj me çiftin Kiara Tito dhe Luiz Ejlli.

Dhedhes në një intervistë për mediat ka pohuar se nuk i ka takuar pasi çifti ka pasur angazhime të shumta.

Pas debeteve që u zhvilluan brenda shtëpisë së "Big Brother", Efi tha se po i jep kohë të dyve që të reflektojnë.

"Jo, me Kiarën nuk jam takuar. Njerëzit kanë nevojë për kohën e tyre dhe unë jam e gatshme t’iu japë sa kohë të duan. Është diçka që nuk më shqetëson. E di që përsëri është shumë herët për të folur për këtë pjesë. E di që janë të angazhuar, megjithëse Luizi më tepër se Kiara. Kështu që iu duhet kohë dhe kanë gjithë kohën e botës", u shpreh ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga