LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Keisi Medini “në hall”/ Djemtë kanë frikë nga Sabjani

28 Maj 2023, 09:29, Lifestyle CNA

Keisi Medini “në hall”/ Djemtë kanë frikë nga

Keisi Medini ka rrëfyer një ndër “problemet” më të mëdha të saj.

Në një intervistë për moderatoren Roza Lati, bukuroshja shqiptare dhe ish-banore e "Big Brother VIP 2" ka treguar se djemtë nuk e ftojnë për kafe pasi kanë frikë nga babai saj, Sabjan Mejdini.

Me tone humoristike, Keisi tha se me sa duket mund të ngelet edhe pa martuar.

"Kush vjen të bëjë ftesë për kafe. Kanë frikë Sabjanin. Më duket do ngelim pa martuar," tha ajo./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga