LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Prisnim shenjë nga njëri-tjetri”/ Almeda Abazi rrëfen njohjen me aktorin turk

27 Maj 2023, 22:18, Lifestyle CNA

“Prisnim shenjë nga njëri-tjetri”/ Almeda Abazi

Modelja dhe aktorja shqiptare Almeda Abazi ka rrëfyer fillimet e lidhjes së saj me Tolgahan Sayi?man.

Almeda ka treguarv se dhe ajo dhe Tolgahan kanë të njëtin tip të tërhequr çfarë i pendoi fillimisht për të hedhur hapat e parë të lidhjes.

Modelja tregoi se si në fillim të dy prisnin që hapin e parë ta bënte tjetri dhe më pas Tolgahan e ftoi të dilnin të dy bashkë.

Almeda: Kishim të njëjtin rreth shoqëror. Shiheshim me njëri-tjetërin shumë shpesh. Pëlqeheshim, por që nuk e denim.

Erjona Rusi: Por s’kishte asnjë shkëndijë. Nuk kishte bërë ndonjë gjest, apo nuk e di?

Amleda: Sigurisht që kishte, por unë jam pak njeri i ftohtë në aspektin e lidhjeve. Nuk flirtoj shumë kollaj, ndaj ja lash Tolgës atë pjesë. Por që pëlqimin e kisha sigurisht. Edhe Tolga tipin e ka si unë, që do të thotë se edhe ai ka pritur nga unë.

Pra të dy prisnim nga një shenjë nga njeri-tjetri dhe Tolga e dha shenjën.

Erjona Rusi: Cili ishte ky sinjali i parë?

Almeda: Në fillim neve ishim… pra siç e thash, unë nuk dola me ftesën e parë. Ne në fakt kishim dalë shpesh në grup, por kësaj radhe kërkoi që të dilnim tek./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga