LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sot kurorëzojnë dashurinë/ Ja kush do të performojë në dasmën e Kleas dhe Elgitit

4 Qershor 2023, 08:50, Lifestyle CNA

Ditën e sotme është dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës.

Djali i tyre, Krid, feston 3-vjetorin dhe çifti nuk mund të gjente datë më të veçantë për të celebruar dashurinë. Mes surprizave që do të ketë në festën që bëhet në Livadh, Himarë, zbulohet se në dasmë do të performojnë këngëtaret Artjola Toska dhe Juliana Pasha. Me siguri që nuk do të mungojnë dhe performanca nga artistët e tjerë të ftuar në dasmë. Dasma pritet të mbledhë fytyra të njohura të showbizit dhe ekranit. Klea dhe Elgiti janë bashkë prej vitesh tashmë, dhe kanë qenë gjithmonë një nga çiftet më të preferuar të publikut./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga