LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ledri rrëfen disa sekrete për marrëdhënien me Sarën: E zgjoj në 4 të mëngjesit…

3 Qershor 2023, 10:24, Lifestyle CNA

Ledri dhe Sara janë një ndër ciftet për të përfolura të shoëbizzit shqiptar.

Së fundmi i ftuar në “Më Lër të Flas” Ledri foli edhe për rolin e Sarës në karrierën e tij.

“Ka raste që më ndihmon shumë Sara me disa gjëra. E kam lodhur, e kam zgjuar në katër të mëngjesit: ‘zemër a të pëlqen kjo rimë?’”, tregoi Ledri.

I pyetur se çfarë mendon që njerëzit shpesh i quajnë si çifti perfekt, Vula tha se nuk e di si duken tek të tjerët, por shton se ata kuptohen shumë mirë me njëri-tjetrin./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga