LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“U masakrua” me komente rreth peshës së saj/ Bebe Rexha: Jam në epokën e shëndoshjes, edhe çfarë pastaj?

3 Qershor 2023, 11:08, Lifestyle CNA

“U masakrua” me komente rreth peshës së saj/ Bebe Rexha:

Komentet negative ndaj këngëtares shqiptare Bebe Rexha nuk po ndalen ndonëse ka treguar se po lufton me shtimin në peshë pasi u diagnostikua me sindromën e vezoreve policistike.

Së fundmi ajo i është drejtuar ndjekësve të saj në instagramin e saj , me një mesazh sensibilizues rreth trupave, të çfarëdo lloj përmase qofshin ata.   33-vjeçarja me origjinë shqiptare pozoi me bluzen e ngritur, teksa tregon barkun e saj.

Bashkë me foton, Bebe ka vendosur mbishkrimin : “Po jam në epokën time të shëndoshjes, edhe çfarë?”

Duke u dhënë kështu një përgjigje të gjitha komenteve negative. Për komentet e vazhdueshme rreth kësaj teme ajo eshtë shprehur më herët se është normale të jetë në sytë e publikut dhe komente rreth peshës për sa kohë nuk janë ofenduese janë të justifikuara./CNA.al

“U masakrua” me komente rreth peshës së saj/ Bebe Rexha:

 

Lajmet e fundit nga