LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kiara rrëfen situatën e sikletshme me të ëmën/ “Mami më gjeti lodrën e seksit”

25 Mars 2023, 16:31, Lifestyle CNA

Kiara rrëfen situatën e sikletshme me të ëmën/
 
Moderatorja Kiara Tito dhe aktoja Olta Gixhari u veçuan në një darkë në suitën brenda shtëpisë së “BBV” ku zhvilluan biseda private me njëra-tjetrën.
 
Të dyja banoret iu përgjigjën goglave me pyetje që gjendeshin në një kuti, por Kiara duke qeshur ka treguar një episod që i ka ndodhur duke u shprehur se mamaja e saj i ka gjetur asaj një lodër seksi.

“Mua më kanë blerë një gjë, ma kanë bërë dhuratë shoqet për ditëlindje. Kaq dhe pastaj mami duke bërë punët e shtëpisë e kisha fshehur diku dhe e gjen mami, një turp Olta që ç’të të them e nuk kisha si e shpjegoja si kishte përfunduar aty. Një ta marrë një ta hedhur në qese plehrash. Ishte dhe momenti që nuk mund të thoja mos”, u shpreh Kiara./CNA

Lajmet e fundit nga