LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

WOW-E çuditshme/ Njihuni me gruan që fiton para duke bërë flluska gjigante me çamçakëz

9 Korrik 2022, 12:19, Kuriozitete CNA
WOW-E çuditshme/ Njihuni me gruan që fiton para duke bërë
Foto ilustruese

Julia Forat, 30-vjeçarja nga Gjermania fiton plot 700 paund në muaj duke bërë flluska çamçakëzi. Ajo arrin të bëje flluska më të mëdha se koka e saj dhe në një orë, ajo është në gjendje të përtypë plot 30 çamçakëzë.

Fansat e saj argëtohen duke parë Julian teksa përtyp çamçakëzët dhe teksa bën flluska gjigante. Por ajo pranon të bëjë flluska dhe sipas kërkesave të fansave të saj, flluska të vogla, mesatare apo të mëdha.

"Vetëm pak njerëz e dinë për ‘talentin’ tim të fshehtë. Filloi si pak argëtuese, por bëra disa kërkime dhe kuptova se ishte e vërtetë pasi gjeta komunitete në internet të dedikuara për të. Së shpejti, fillova të shpërndaj foto në 'OnlyFans' dhe në internet ku fitova pak vëmendje", është shprehur ajo.

Ylli i mediave sociale shpenzon vetëm paratë që i duhen për të blerë çamçakëzat e kjo shifër nuk i kalon 5 paund dhe në këmbim ajo fiton plot 700 paund./ CNA.al

WOW-E çuditshme/ Njihuni me gruan që fiton para duke bërë

WOW-E çuditshme/ Njihuni me gruan që fiton para duke bërë

WOW-E çuditshme/ Njihuni me gruan që fiton para duke bërë

Lajmet e fundit nga