LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Çmendet” 48-vjeçari në Tiranë/ Tenton të përplasë me makinë bashkëshorten

4 Korrik 2022, 12:26, Kronika CNA

“Çmendet” 48-vjeçari në Tiranë/ Tenton

Një 48-vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës, pasi akuzohet se ka tentuar të përplasë me makinë bashkëshorten e tij.

Kjo e fundit, sipas policisë, është e pajisur me urdhër-mbrojtjeje.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë referuan materialet në Prokurori, si dhe po punojnë për kapjen e shtetasit R. M., 48 vjeç, pasi ka tentuar të dëmtojë gjatë drejtimit të automjetit, bashkëshorten e tij, e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje”-thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga