LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në Vlorë/ Plagosen rëndë dy të rinj

4 Korrik 2022, 08:45, Kronika CNA
Aksident në Vlorë/ Plagosen rëndë dy të rinj
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në bulevardin "Ismail Qemali" në Vlorë.

Sipas informacioneve paraprake, një automjet tip "Toyota" me drejtuese shtetasen A. P., 35 vjeçe, është përplasur me një motomjet në të cilin udhëtonin dy të rinj, A.I. dhe A.M.

Si pasojë e aksidentit, dy të rinjtë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, në gjendje të rëndë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

"Sot, rreth orës 06:25, në bulevardin "Ismail Qemali", një automjet tip "Toyota"me drejtuese shtetasen A. P., 35 vjeçe, është përplasur me një motomjet në të cilin udhëtonin dy shtetas ende të paidentifikuar, të cilët si pasojë e aksidentit, janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga