LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tjetër tragjedi në bregdet/ Mbytet në plazhin e Kavajës një pushues

2 Korrik 2022, 18:04, Kronika CNA
Tjetër tragjedi në bregdet/ Mbytet në plazhin e Kavajës
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në plazhin e Kavajës.

Sipas njoftimit të policisë, mësohet se një 66-vjeçar me inicialet V.N., është mbytur pasdite duke notuar.

Kavajë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 17:40, shtetasi V. N., 66 vjeç, duke notuar në plazhin e Kavajës, dyshohet se është mbytur në ujë. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./E.T-CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga