LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet i pajetë 63-vjeçari në Fushë-Krujë/ Dyshimet e para

4 Korrik 2022, 12:13, Kronika CNA
Gjendet i pajetë 63-vjeçari në Fushë-Krujë/ Dyshimet
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë-Krujë. Reth orës 11:30 është gjendur i pajetë në oborrin e banesës së tij, shtetasi M.C., 63 vjeç.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se 63-vjeçari është vetëvarur.

“Rreth orës 11:30, në Fushë-Krujë, është gjetur, dyshohet i vetëvarur, në oborrin e banesës së tij, shtetasi M. C., 63 vjeç, banues në Fushë-Krujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga