Goditën me sende të forta një person/ Në kërkim tre të rinj

20 Qershor 2022, 12:00, Kronika CNA

Goditën me sende të forta një person/ Në kërkim tre

Policia po punon për kapjen e dy personave, përkatësisht shtetasit, SH.K dhe I.B dhe A.K. Këta shtetas në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë goditur me sende të forta shtetasin B.H, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë referuan materialet në Prokurori, si dhe po punojnë për kapjen e shtetasve Sh. K., 26 vjeç, banues në Kavajë; I. B., 31 vjeç, banues në Durrës, dhe A. K., 34 vjeç, banues në Lushnjë, për veprën penale 'Plagosja e rëndë me dashje', e kryer në bashkëpunim. Këta shtetas, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, dyshohet se kanë goditur me sende të forta shtetasin B. H., 29 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga