LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Ndodh në Korçë, paradë me kuaj për të festuar Ditën e Pavarësisë

29 Nëntor 2023, 16:40, Aktualitet CNA
VIDEO/ Ndodh në Korçë, paradë me kuaj për të
Parada me kuaj

Atmosfera festive me motive kombëtare vijon ende. Sot një video virale e disa personave të hipur mbi kuaj e veshur me flamuj kuq e zi duket se një prej rrugëve të fshatit Porodinë në Korçë.

Video është realizuar nga dronisti Duli Kasmi dhe anëtarët e “Shtëpia e Kuajve” në Korçë.

VIDEO/ Ndodh në Korçë, paradë me kuaj për të

Video është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale pasi ajo ka si bazë muzikore atë që tashmë konisderohet si një himn i dytë i Shqipërisë, kënga “Mora fjalë” e këngëtares Shkure Fejza.

Shijojini këto pamje fantastike./CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga