LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarri në shtëpinë e të moshuarve/ Policia: Të gjithë janë evakuar

29 Nëntor 2023, 16:30, Aktualitet CNA
Zjarri në shtëpinë e të moshuarve/ Policia: Të
Foto ilustruese

Policia ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur në shtëpinë e të moshuarve në Fier.

Bëhet me dije se zjarri ka rënë rreth orës 15:30 në shtëpinë e të moshuarëve Fier, në katin e dytë.

Shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrëfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Të gjithë të moshuarit janë evakuuar.

16 prej tyre janë dërguar në spital për asistencë mjekësore pasi nuk janë ndjerë mirë për shkak të tymit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit./ CNA

Lajmet e fundit nga