LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Komentet ofenduese për pamjen e djalit të saj/ Flet Paris Hilton

29 Nëntor 2023, 15:21, Aktualitet CNA
Komentet ofenduese për pamjen e djalit të saj/ Flet Paris Hilton
Paris Hilton

Paris Hilton ka folur pasi mori një numër të madh komentesh aspak të pëlqyeshme për djalin e saj lidhur me madhësinë e kokës së tij.

Ajo ka treguar se ishte tejet e lënduar për komentet për djalin e saj 10-muajsh, Phoenix.

Komentet ofenduese për pamjen e djalit të saj/ Flet Paris Hilton

“Nuk mund ta besoja se ata mund të ishin kaq të këqij për një fëmijë të vogël të pafajshëm. Mund të thuash çfarë të duash për mua, por ky është engjëlli im i vogël. Dhe nëse dikush thotë ndonjëherë diçka për ta lënduar atë, unë do të jem gjithmonë aty për ta mbrojtur”, tha Hilton, 42 vjeçe, për "People Tuesday".

Komentet ofenduese për pamjen e djalit të saj/ Flet Paris Hilton

Ajo tregoi se zakonisht i injoron mesazhet që merr, por nuk mund të rrinte duarkryq dhe të mos thoshte asgjë kur fëmija i saj sulmohej. Ajo tregoi se ndihej keq për këdo që ndien nevojën për të bullizuar një fëmijë. Megjithatë, nuk kanë munguar as njerëzit që e kanë mbështetur atë.

"Zakonisht, unë as nuk do të përgjigjesha, por thjesht më ishte thyer zemra që ka njerëz kaq mizorë në botë. Ata janë aq të mjerë në jetën e tyre saqë flasin për një fëmijë në një mënyrë të tillë. Më bën të ndihem shumë mirënjohëse duke ditur se ka kaq shumë njerëz në botë që më duan dhe më mbështesin”, tha Hilton./ CNA

Lajmet e fundit nga