LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bileta nga 35,99 euro/ "Ryanair" ofron çmime ekonomike për shqiptarët që duan të udhëtojnë në 2024

29 Nëntor 2023, 13:13, Aktualitet CNA

Bileta nga 35,99 euro/ "Ryanair" ofron çmime ekonomike për

Linja ajrore "Ryanair" nga sot ofron bileta të lira për shqiptarët që duan të udhëtojnë verën vitit të ardhshëm. Në njoftimin e bërë nga kompania ajrore theksohet se çmimet janë shumë të lira, në mënyrë që shqiptarët të vizitojnë destinacionet e preferuara. 

Shefi i Komunikimit i "Ryanair" për Shqipërinë, Qipron, Greqinë, Italinë dhe Rumaninë, Mauro Bolla, thotë se çmimet e bileave fillojnë nga 35,99 euro. 

“'Ryanair' ka kënaqësinë të njoftojë planifikimin tonë të verës 2024 me mbi 1.5 milionë ulëse të disponueshme për klientët tanë shqiptarë në një mori destinacionesh të mahnitshme. Pra, nëse po kërkoni të largoheni këtë verë, nuk do të zhgënjeheni me përzgjedhjen e pakrahasueshme të destinacioneve që ne ofrojmë me çmimet më të ulëta në Evropë. Me tarifat që fillojnë nga vetëm 35,99 euro, klientët duhet të vizitojnë 'ryanair.com' tani dhe të rezervojnë herët për t'u siguruar që ata sigurojnë çmimin më të mirë të mundshëm - në të ardhmen do të na falënderoni për këtë", shprehet ai. 

Duke filluar nga fundi i marsit, për ofertat e "Verës 2024", "Ryanair" ofron një zgjedhje të pamposhtur të destinacioneve turistike të njohura dhe ato pak të njohura, sigurisht me çmime shumë ekonomike./CNA

 

Lajmet e fundit nga