LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëvizje në Policinë Rrugore/ Emërohet shefi i ri në Tiranë

3 Maj 2023, 14:31, Aktualitet CNA

Lëvizje në Policinë Rrugore/ Emërohet shefi i ri në

Jetnor Shira do të jetë drejtuesi i ri i Policisë Rrugore në Tiranë.

Shira do të zëvendësojë në këtë detyrë Taulant Gjokën, i cili tani do të vazhdojë karrierën si specialist në drejtorinë qendrore të policisë së shtetit.

Mësohet se emërimi i Jetnor Shirës është bërë sot dhe pritet prezantimi zyrtar./CNA.al

Lajmet e fundit nga