LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Maturantët në provim/ Publikohet sërish teza e lëndëve me zgjedhje

24 Qershor 2022, 10:55, Aktualitet CNA
Foto-Maturantët në provim/ Publikohet sërish teza e
Foto ilustruese

33 mijë maturantë sot i janë nënshtruar provimit të katërt të maturës shtetërore, për lëndën me zgjedhje.

Ndërkohë, tezat e provimit kanë nisur të qarkullojnë në internet.

Fotot nga testi i Fizikës dhe ai i Biologjisë janë publikuar dhe janë përhapur masivisht në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga