LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bardhi tallet me grupin përçarës/ Nuk i ndihmoj dot ata që kanë humbur vulën

26 Korrik 2023, 14:12, Aktualitet CNA

Bardhi tallet me grupin përçarës/ Nuk i ndihmoj dot ata që

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, është tallur me grupin e Lulzim Bashës, të cilët që prej ditës së djeshme qahen se kanë humbur vulën e PD-së dhe për këtë arsye ata kanë marrë vendimin për të prodhuar një vulë tjetër.

Ai u është përgjigjur dhe disa akzuave të besnikëve të Bashës, të cilët u shprehën se Bardhi ka marrë vulën dhe është larguar në drejtim të paditur.

Bardhi është tallur duke thënë se vulën nuk e ka as në xhep as në shtëpi, dhe muk i ndihmon dot vulëhumburit të gjejnë vulën e tyre.

“Vula e PD-së është aty ku ka qenë”, thekson Bardhi./ CNA

 

Lajmet e fundit nga