LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bardhi, mesazh Bashës: Hallet dhe interesat e tua mbaji në shtëpi

26 Korrik 2023, 13:43, Aktualitet CNA

Bardhi, mesazh Bashës: Hallet dhe interesat e tua mbaji në shtëpi

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së së vulës, Gazment Bardhi, ka reaguar ashpër pasi Komisioni i Etikës e ka thirrur të japë llogari për thirrje e Këshillit Kombëtar ditën e enjte.

Në deklaratën e tij Bardhi thekson se Basha po bën si Berisha dhe i është drejtuar me mesazhin se hallet dhe interesat e tij t'i mbajë në shtëpinë e tij.

“Gazment Bardhi ka pasur qëndrimin e tij publik në përputhje me statutin. I intereson kjo halli dhe problemi i një emri të vjetër apo të ri. Interesat personale t’i mbajë në shtëpi. Këtë i them publikisht sot ish-kryetarit Lulzim Basha”, tha Bardhi. / CNA

Lajmet e fundit nga