LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Kërcënon" Bardhi/ I nxjerr të palarat Bashës: Do t'i publikoj mesazhet

26 Korrik 2023, 13:52, Aktualitet CNA

"Kërcënon" Bardhi/ I nxjerr të palarat Bashës: Do

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së së vulës, Gazment Bardhi, ka treguar se Lulzim Basha ka mbështetur kandidatët e Sali Berishës dhe Ilir Metës në zgjedhjet e 14 majit.

Ai tha se, Basha ka mbështetur 3 kandidatë të koalicionit Berisha-Meta.Për këtë Bardhi tha se ka mesazhe dhe nëse nuk e pranon mund t'i bëjë publike.

Basha mbështeti kandidatët e Metës dhe Berishës. Unë nuk bëj manovra. Nuk caktoj unë kush janë anëtarët e Këshillit Kombëtar. Basha ka mbështetur 3 kandidatët e Berishës dhe Metës.

Cili kandidat ka mbështetur zoti Basha në Vaun e Dejës, duhet tua thotë qytetarëve. Nëse nuk e bën do ta nxjerr unë. Do bëj publike mesazhet, në Vaun e Dejës kë ka mbështetur, po në Rrogozhinë kë ka mbështetur”, tha Bardhi./ CNA

Lajmet e fundit nga