LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

31-vjeçari që dhunoi Berishën/ Gazetari nxjerr detaje të reja për Gert Shehun

7 Dhjetor 2022, 17:01, Aktualitet CNA
31-vjeçari që dhunoi Berishën/ Gazetari nxjerr detaje të
Gerti Shehu, 31 vjeçari që sulmoi Berishën

Gazetari Eni Ferhati ka zbuluar detaje të reja për Gert Shehun i cili goditi kreun e Partisë Demokratike, Sali Berishën  ditën e djeshme gjatë protestës.

Ferhati është shprehur për Thimi Samarxhiun se agresori kishte një kanal në YouTube ku postonte video në formën e citimeve dhe poezive.

Gazetari ka pohuar se përmbajtjet që ai postonte lidheshin me qeveritarët dhe politikën në vend ndërsa në Tiktokun e tij, Shehu bullizohej nga njerëzit.

“Ditën e djeshme janë komunikuar dy akuza dhe është shtuar akuza e plagosjes së rëndë me dashje. Gert Shehu kishte një kanal të tij në YouTube që postonte video ose citime të cilat ishte krijuar në formë poezie . Ai fliste për politikën për problemet e Shqipërisë, për qeveritarët , për patronazhistët. Ishte kundër të gjithëve. Në tik tok është bullizuar nga njerëzit. Këto janë detaje që kam zbuluar së fundmi”, deklaroi Ferhati./ CNA.al

Lajmet e fundit nga