LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Krimet mbysin vendin/ Çela, i kënaqur se bashkëpunon me Arben Krajën

24 Maj 2022, 12:06, Aktualitet CNA
Krimet mbysin vendin/ Çela, i kënaqur se bashkëpunon me Arben

Ne një kohë kur krimi ka mbërthyer vendin, Prokurori i Përgjithshëm, Olsian Çela, mjaftohet duke thënë se është i kënaqur se shkon mirë me Arben Krajën.

Ai ka deklaruar se bashkëpunimi mes Prokurorisë së Përgjithshme dhe asaj të Posaçme ka qenë mjaft pozitiv, duke shtuar se nuk ka pasur probleme në ndërveprimin mes tyre.

?Ne kemi nënshkruar që në vitin 2020 një akt për koordinimin mes dy institucioneve për të krijuar bazën e nevojshme për bashkëpunimin, dhe mund të them që deri më tani bashkëpunimi dhe ndërveprimi kanë qenë mjaft pozitivë. Nuk kemi hasur ndonjë problem në ndërveprim?, tha Çela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga