LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Dëshmitë e Dumanit/ Lala: Janë vënë nën hetim 3 prokurorë dhe 2 drejtues policie

23 Maj 2022, 20:55, Aktualitet CNA
Dëshmitë e Dumanit/ Lala: Janë vënë nën hetim 3

Gazetarja Klodiana Lala tha në emisionin ?Opinion? se Nuredin Dumani ka bërë të tjera rrëfime për ngjarje kriminale, të cilat nuk janë përfshirë në dosjen e bërë publike në media. Lala tha se bazuar në këto rrëfime po hetohen gjithashtu edhe 3 prokurorë dhe 2 drejtues policie.

Lala tha gjithashtu se Dumani ka folur për ngjarje që kanë të bëjnë me të tjera qytete.

“Nuredin Dumani ka folur për ngjarje që nuk janë përfshirë në këtë dosje dhe që kanë të bëjnë me Shkodrën, kanë të bëjnë me Lezhën?, tha Lala./CNA.al

Lajmet e fundit nga