LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas akuzave për lobim/ Meta publikon foton me panoramë nga Kukësi

23 Maj 2022, 09:00, Aktualitet CNA
Pas akuzave për lobim/ Meta publikon foton me panoramë nga Kukësi

Presidenti Ilir Meta së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes pas një denoncimi që u bë në gazetën austriake ?Kronen Zeitung? për lobim. Në daljet e tij për mediat, Meta e quajti një mashtrim dhe një shpifje për të cilën ka marrë masa duke paditur cilindo që ka lëshuar akuzat.

Së fundi Meta ka udhëtuar drejt Kosovës, për të marrë pjesë në aktivitetet për nder të 110-vjetorit të Kuvendit të Junikut. Presidenti ka bërë një ndalesë të shkurtër në Kukës, buzë Drinit, nga ku publikon dhe një foto.

?Një ndalesë në Kukës përpara pjesëmarrjes në 110-vjetorin e Kuvendit të Junikut?, shkruan Meta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga