LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foltorja e Berishës/ Zbulohet qyteti ku do mbahet takimi i radhës

18 Nëntor 2021, 14:44, Politikë CNA
Foltorja e Berishës/ Zbulohet qyteti ku do mbahet takimi i radhës

Lideri historik i demokratëve, ish kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë ?Foltoren? e radhës në Librazhd.

Njoftimin e ka dhënë ai vetë me një postim në faqen në rrjetet sociale.

Njoftim!

Diten e premte, date 19 nentor, ora 17:00, ne Pallatin e Kultures ne Librazhd mbahet foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur. Ftoj demokratet dhe demokratët te marrin pjese.

Vetem te bashkuar fitojme! sb

Lajmet e fundit nga