LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Muzhaqi “kyç” gojën para krimit/ “Jam vonë, më duhet të lëviz”

18 Nëntor 2021, 11:28, Politikë CNA

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi nuk ka dhënë asnjë koment për vrasjen makabre të 8-vjeçarit në Fier.

Në një prononcim për mediat, e pyetur nga gazetarët rreth kësaj ngjarje tronditëse ajo është larguar pa kthyer një përgjigje konkrete.

?Bora Muzhaqi: Jam shumë vonë më duhet të lëviz

Gazetarja: Kjo është përgjigjia juaj?

Bora Muzhaqi: Institucioni im nëse do të kishit lexuar VKM-në që tregon përgjegjësitë e mia, do e kishit kuptuar përgjigjen time.

Gazetarja: (Nuk kuptohet mirë)

Bora Muzhaqi: Mirupafshim?, përfundoi ajo bisedën./CNA.al

Lajmet e fundit nga