LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Edi Rama jam!”/ Basha publikon videon: Dështimi po troket për herë të tretë në derën tuaj

7 Prill 2021, 10:00, Politikë CNA
“Edi Rama jam!”/ Basha publikon videon: Dështimi po troket

Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar një video ne rrjetet sociale, ku shfaqet një familje duke ndjekur edicionin informativ të lajmeve dhe papritur troket dera.

Personi pas derës, në mënyrë të inskenuar, është kryeministri Edi Rama, i cili kërkon të hyjë në shtëpi, ndërsa vajza e vogël e familjes, thotë se: ?Mami thotë që nuk jemi këtu?.   

?Dështimi po troket për herë të tretë në derën tuaj, mos ia hapni derën?!, shkruan Basha./CNA.al

Lajmet e fundit nga