LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Tirana për faqe të zezë”/ Petrit Vasili tregon “suksesin” e vetëm të Veliajt

7 Prill 2021, 07:35, Politikë CNA

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar për trafikun e rënduar në Tiranë për shkak të shiut.

Vasili ka quajtur të pafytyrë Erion Veliajn dhe është shprehur se i vetmi “sukses” i tyre është se ua kanë nxirë jetën qytetarëve përditë dhe që i shkatërruan nga nervat dhe nga paratë.

?E gjithë Tirana për faqe të zezë nga trafiku se ra shi.

Dhe këta të pafytyrët e Bashkisë Tiranës me Erion Veliaj në krye kanë guxim e dalin e mbajnë fjalime për suksese.

Vetëm nje “sukses” kanë, që jua nxinë jetën qytetarëve përditë dhe që i shkatërruan nga nervat dhe nga paratë?, shkruan Petrit Vasili./ CNA.al

Lajmet e fundit nga