LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përdorimi i ironisë shfaq pasiguri? Rama sqaron mënyrën e komunikimit

7 Prill 2021, 06:35, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama është pyetur sot lidhur me përdorimin e ironisë gjatë komunikimit të tij.

Në ?Wake Up?, Rama u pyet nëse kjo është një shenjë pasigurie nga ana e tij.

Kryeministri theksoi se nuk ndjen asnjë pasiguri sepse sipas tij, i ka dhënë vendit mishin dhe spirtin që nga dita e parë e detyrës.

?Përdorimi i ironisë gjatë komunikimeve tuaja është shenjë pasigurie? Nuk ndihem në asnjë vështirësi lidhur me njerëzit sepse i kam dhënë mishin dhe shpirtin që nga dita e parë në këtë detyrë.
S?kam lënë asgjë pa bërë në raport me ccfarë unë kam pasur në dispozicion.,
Nuk ndihem në asnjë vështirësei se të gjithëve mund tu them se si dhe ku ka ndryshuar në raport me 7 vite ma parë situate. Ne jemi në ngjitje në shoqëri, ngjitja është e vështirë për të arritur majat q ëi kemi vënë qëllim vetes?, u shpreh Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga