LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Berisha denoncon/ “Për rilindasit dhe lokalet e tyre, ligji nuk ekziston”

7 Prill 2021, 08:14, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar shkeljet e masave anti-Covid nga administrata në Kavajë.

Duke iu referuar një mesazhi me video, mbërritur në adresë të tij, Berisha shkruan, se për rilindasit dhe lokalet e tyre, ligji nuk ekziston.

?Ora 23:59, shikoje se ku i ke punojësit e administratës dhe drejtorat duke hedhur valle e dëfryer si derrat. Por, ne bizneset e tjera në Kavajë le te vdesim…ndërsa për kto lokalet që janë miqtë e partisë, s?ka limite dhe orë policore?, thuhet në mesazhin e publikuar nga Berisha./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga