LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ndryshimi do të ketë fytyrën tuaj”/ Basha publikon videon me të rinjtë

7 Prill 2021, 07:21, Politikë CNA

Kryedemokrati Lulzim Basha, ka publikuar në rrjetet sociale një video, ku shfaqet me disa të rinj duke i falenderuar për punën e tyre.

Basha thekson se në të gjithë Shqipërinë, janë 60 mijë të rinj vullnetar që mbështesin Partinë Demokratike, e nënvizoi se ndryshimi sipas tij, do të ketë fytyrën e të rinjve.

?Sot kam një lajm të mrekullueshëm. Kur isha në makinë duke ardhur tek takimi, më thanë që numri i vullnetarëve, në nivel vendi kaloi 60 mijë.

Megjithatë gjithsecili prej jush është i çmuar në vetvete! Kështu që ju falenderoj nga zemra për punën që po bëni dhe ndryshimi do të ketë fytyrën tuaj, do të ketë energjinë tuaj, e do të ketë dëshirën tuaja! Faleminderit shumë për punën!?, shkruan Basha./CNA.al

Lajmet e fundit nga