LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Theu xhamat e selisë së PS në Berat/ Nën hetim djali i zyrtares së PD

31 Mars 2021, 11:35, Politikë CNA
Theu xhamat e selisë së PS në Berat/ Nën hetim djali i

Ditën e sotme është identifikuar dhe proçeduar për veprën penale ?Shkatërrimi i pronës? dhunuesi i një prej zyrave të selisë në Berat.

17-vjeçari me iniciale Z.M, djali i Këze Muskaj, kryetarja e gruas në Berat, është fiksuar nga kamerat teksa sulmonte zyrën e PS në lagjen ?30 Vjetori? në Berat. PS e ka cilësuar ngjarjen si ?incident elektoral? dhe ngjarje të qëllimshme gjatë fushatës./CNA.al

Lajmet e fundit nga