LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Flamuj dhe brohoritje/ Basha pritet me entuziazëm në Korçë

31 Mars 2021, 09:11, Politikë CNA

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka shkuar sot në Korçë ku do të zhvillojë sot takime elektorale.

Demokratët korçarë e kanë pritur Bashën me entuziazëm, brohoritje dhe flamuj të PD. Basha është ndalur dhe ka përshëndetur mbështetësit e tij të cilët kërkonin largimin e Ramës.

Kujtojmë se një ditë më parë kryedemokrati ishte në Fier, ku zhvilloi takime me qytetarët, ndërsa mbajti një fjalim të shkurter mes brohorimave të shumta të qytetarëve./CNA.al

Lajmet e fundit nga