LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për të gjitha shenjat

28 Shtator 2020, 07:46, Horoskopi CNA
Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, sot do të keni një energji të mirë , të nevojshme për të përballuar ditën tuaj. Tani e tutje, problemet e punës do të fillojnë të zgjidhen. Sa i përket dashurisë, megjithatë, do të duhet të prisni për dhjetorin dhe janarin e ardhshëm. Tashmë përgatituni për faktin se 2021 do të jetë viti i rikthimit tuaj: Jupiteri dhe Saturni nuk do të jenë më disonantë dhe nuk do t’ju shkaktojnë më punë ose vështirësi ligjore.

Java juaj do të fillojë në këmbë të gabuar. Sot mund të hasni në një kontrast të vogël, asgjë serioze! Në këtë moment shumë situata në familje duhet të sqarohen, ka disa gjëra për t’u rregulluar. Nëse shtatori ishte një muaj i komplikuar për dashurinë, për fat të mirë tetori do të sjellë disa surpriza. Ata që presin një përgjigje do të kenë një shans shumë të mirë për ta marrë atë shumë shpejt.

Binjakët

Ndërsa horoskopi i Paolo Fox parashikon, sa më afër fundvitit të afrohet, aq më shumë do të keni shansin të zgjidhni problemet tuaja, për të arritur . Ju jeni duke përjetuar një fazë rindërtimi, por përparësia juaj tani është të shëroheni nga një periudhë e lodhjes së madhe. Në dashuri, tetori do të jetë një muaj që do të vendosë kufij.

Gaforrja

Sipas parashikimeve astrale Paolo Fox, sot, ju do të jetë në gjendje për të rifituar pak besim në nesër. Sigurisht, është e vërtetë që muajt e fundit në frontin e punës shenja juaj ka qenë në shënjestër duke kundërshtuar Jupiterin dhe Saturnin. Disa projekte ose shtigje u ndërprenë nga bluja. Tani është sikur po kërkoni një mënyrë të re për të bërë. Dhe tetori, në këtë kuptim, do të jetë një muaj interesant. Në ditët e ardhshme duhet të përpiqeni të zgjidhni problemet e vështira për t’u menaxhuar. Kini shumë kujdes!

Siç ju rekomandon Paolo Fox sot, ju duhet të përpiqeni të jeni pak më tolerantë ndaj të tjerëve. Hëna në opozitë mund të shkaktojë disa shqetësime midis jush dhe atyre përreth jush. Sidomos me Demin dhe Ujorin tensionet do të jenë afër qosheve! Në orët e ardhshme yjet do t’ju ftojnë të bëni një pauzë të vogël për reflektim.

Virgjëresha

Sot do të jetë një ditë tjetër shumë premtuese . Kushdo që po del me një Peshore ose Shigjetar në muajt e ardhshëm mund të jetë duke ndërtuar diçka të ftohtë. Krijimtaria e madhe e kombinuar me inteligjencën do t’ju lejojë të arrini akoma shumë suksese. Gjithashtu, muaji tetor do të jetë shumë interesant për dashurinë.

Peshorja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox sot, falë Hënës në aspektin harmonik. do të jetë një ditë shumë stimuluese, veçanërisht për ata që janë të përkushtuar të rizbulojnë rolin e tyre, rrugën e tyre. Për shumë të lindur në Peshore, gjithçka që është bërë në muajt e fundit do të duhet të rishikohet, të pyetet. Për fat të mirë, 2021 do të jetë një vit i rëndësishëm!

Akrepi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot Hëna do të jetë në kundërshtim: duket si një e hënë paksa e trullosur. Disa projekte pune do të shkojnë me lëvizje shumë të ngadaltë, por për fat të mirë Mërkuri do të fillojë një hap të rëndësishëm në shenjën tuaj. Të martën ose të mërkurën, mund të merrni lajme që keni pritur për një kohë të gjatë.

Shigjetari

Horoskopi i Paolo Fox tregon se sot është një ditë pozitive, edhe nëse disa vështirësi ju bëjnë të humbni durimin në punë, do të jetë ende një javë e shkëlqyeshme për të pasur një ide të re për një takim apo një projekt. Mërkuri është aleati juaj, dhe ka të ngjarë të keni një kontakt të shkëlqyeshëm me një partner profesional ose punëdhënës. Dhe meqenëse do të keni kaq shumë ide, do të dini si të gjeni atë që do t?i pëlqejë bashkëbiseduesit tuaj. Venusi gjithashtu do të jetë në pamje të mirë dhe dashuria do ju dhurojë emocione të bukura.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox tregon se është një javë interesante, ku do të gjeni diçka pozitive në një situatë jo të mirë. Dhe kjo sepse mund të bësh një hap prapa. Është thelbësore që të keni një pamje globale të kësaj situate dhe të mos përqendroheni në detaje. Atëherë do të keni mundësinë për të gjetur zgjidhje për ato që Satuni dhe Plutoni ju kanë imponuar dhe të cilat akoma ju imponojnë vështirë, një rrugë pa krye për disa.

Planifikoni një javë të mirë, shkëmbimet tuaja do të jenë pozitive, do të merni atë që dëshironi falë kompromiseve që mund të bëni. Do t?ju duhet shumë përpjekje, por do të jeni në gjendje të vlerësoni herë pas here se ku është interesi juaj. Tani ka një lot në jetën tuaj personale ose profesionale dhe është e vështirë të gjesh një zgjidhje menjëherë.

Peshqit

Mos lejoni që të ndikoheni dhe do të jeni të lumtur me zgjedhjen që do të bëni. Ju do të merni ndihmë që do të jetë providenciale dhe që nuk e keni menduar kurrë se do ta merni. Dhe nëse keni një projekt në mendje, nuk do të hezitoni ta filloni sepse do ta dini që jeni në rrugën e duhur. Javë interesante edhe për dashurinë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga