LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për secilën shenjë

23 Shtator 2020, 07:46, Horoskopi CNA

Sot do të keni një Hënë të favorshme që do t’ju japë një grimcë të mirë , por jo shumë zgjidhje. Ndoshta ka një mosmarrëveshje ligjore ose po përjetoni shumë përpjekje.

Në këtë moment ndiheni të vënë në provë , mbase për shkak të fillimit të një projekti të ri. Dita e enjte dhe e premte mund t’ju sjellin një lajm të mirë !

Binjakët

Dita e sotme do t?iu shohë të përzier dhe nervoz. Rrezikon të marrësh gjithçka kokë për kokë. Mund të ketë pasur vështirësi në dashuri. Këshilla është që të mos teprohen me provokimet.

Gaforrja

Ndiheni shumë konfuz, veçanërisht në nivelin e punës . Ndoshta ka blloqe ose ju është dashur të përfundoni një marrëveshje para kohe. E juaja është një lloj kursi pengesash.

Sot do të jeni veçanërisht të motivuar , me yje të bukur që ju ngushëllojnë. Emocione të mira janë të mundshme me ata që kanë lindur Peshorja: tani është e rëndësishme që të përqendroheni te dashuria!

Virgjëresha

Me Hënën në kundërshtim rrezikoni të ndjeheni më pak të fortë dhe më të trazuar . Periudha është akoma e rëndësishme dhe deri të Premten do të ketë një rimëkëmbje të mirë, por ndërmjet nesër dhe pasnesër këshillohet që t’i bëni gjërat me qetësi.

Peshorja

Me Diellin që hyn në shenjën tuaj të zodiakut, ju jeni më të fortë . Ekziston shumë konfuzion në lidhje me të kaluarën dhe është e rëndësishme tani të kemi pika referimi. Vendimet që duhen marrë në punë.

Akrepi

Ju mund të jeni pak në shënjestër tani . Ju gjithmonë keni reagime shumë instiktive dhe ndonjëherë ju pëlqen të provokoni, por këshilla e horoskopit të Paolo Fox është të mos e teproni !

Shigjetari

Kjo është një periudhë e rëndësishme për ju dhe nesër do t’ju lejojë të rikuperoheni edhe mendërisht . Në një nivel profesional, ju duket se shqetësoheni pak për një angazhim të ri.

Bricjapi

Kjo periudhë duhet të shfrytëzohet në maksimum , edhe sepse ditët e enjte dhe e premte do t’ju favorizojnë. Këshilla është të veproni nëse keni në mendje një projekt të realizueshëm!

Ju duhet pak qetësi dhe disa përgjigje ose një marrëveshje mund të vijë nesër. Këshilla për ju është t’i kushtoni vëmendje shpenzimeve dhe të mos investoni në një mënyrë të rrezikshme.

Peshqit

Tashmë sot po ndiheni shumë konfuzë dhe nesër mund të përjetoni ndonjë agjitacion . Historitë më komplekse do të jenë në gjendje të njohin një “brenda ose jashtë” përfundimtar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga